Sport 2017/2018

Czwartek 21 czerwca 2018 był Dniem Sportu dla klas 1-3 i 4-6. Na rozpoczęcie obejrzeliśmy występ artystyczny dziewczynek z 5a. Potem uczniowie rywalizowali w konkurencjach: skok wzwyż, rzuty do celu, "flagi", strzały na bramkę, biegi sztafetowe i skoki w dal, zdobywając punkty dla swojej klasy. Po ogłoszeniu zwycięskich zespołów klasowych i rozdaniu wyróżnień nauczyciele w-f wręczyli nagrody za bardzo dobre wyniki w piłce nożnej "miniliga i maxiliga" oraz w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym. Wyróżnione zostały dzieci, które reprezentowały szkołę w Mistrzostwach Dzielnicy w Tenisie Stołowym (1. miejsce), w koszykówce (1.miejsce) i piłce nożnej.

Serdecznie wszystkim gratulujemy.
Zespół wychowania fizycznego

W dniach 11-13 czerwca Katarzyna Trochimiuk i Jagoda Ząbek reprezentowały naszą szkołę na Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym w Rawie Mazowieckiej. Po meczach z najlepszymi zawodniczkami w Polsce wywalczyły ostatecznie 16. miejsce.

W sobotę 9 czerwca 2018 uczennica kl. 3c Daria Skowrońska zajęła pierwsze miejsce w biegu na 600 m podczas jubileuszowego XXX Ożarowskiego Biegu im. Janusza Kusocińskiego. Gratulujemy!

Zofia Błażewska jako wicemistrzyni Polski w snowboardzie została powołana do Kadry Narodowej Juniorów. Gratulujemy Zosi sukcesu i cieszymy się, że mamy swojego człowieka w tak elitarnym gronie sportowców.

Adam L

Dnia 20 maja 2018 roku odbył się XXII Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym. Bardzo dobrą i w duchu fair play grę zaprezentowali uczniowie naszej szkoły: Franek Wiśniewski, Andrzej Burszewski, Adam Lewandowski i Katarzyna Trochimiuk.

Adam Lewandowski zajął 2 miejsce w kategorii chłopców z rocznika 2007 i młodsi.
Katarzyna Trochimiuk zajęła 1 miejsce wśród dziewcząt z roczników 1999-2002.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

23 maja 2018 roku odbyły się Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym. Drużyna dziewcząt w składzie: Katarzyna Trochimiuk, Marianna Paruszewska i Laura Tomann po wielu wyrównanych meczach zdobyła 3. miejsce. W ostatnich grach turnieju zabrakło jedynie kilku małych punktów, aby to nasza reprezentacja grała w finale o 1 miejsce.

Gratulujemy dziewczętom wytrwałości i sportowej postawy.

Nina Pietrasik reprezentująca klub Mazowia Synchro zdobyła z koleżankami srebrny medal na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w pływaniu synchronicznym.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

9 maja 2018 roku 33 reprezentantów naszej szkoły uczestniczyło w 2 biegu z cyklu Grand Prix Żoliborza w biegach przełajowych. 
W biegu na 500 m druga przybiegła Gabrysia Bogajewicz, a czwarta była Daria Skowrońska.
Na 1000 m wśród dziewcząt wygrała Joanna Golicka, na szóstym miejscu bieg ukończyła Natalia Kwiatkowska.
Wśród chłopców na tym samym dystansie czwarty był Jan Napiórkowski, a piąty Tomasz Gackowski.

Wszystkim biegaczom serdecznie gratulujemy za sportową walkę i kibicowanie innym.

Pola Pietrasik, uczennica klasy 4b zajęła pierwsze miejsce w Warszawskim Turnieju Majowym w Gimnastyce Artystycznej. Serdecznie gratulujemy!

Matylda Borucińska - uczennica klasy 2a naszej Szkoły w dniu 22 kwietnia 2018 roku zdobyła brązowy medal (w kategorii wagowej do 23 kg) na organizowanych przez Klub Legia Warszawa zawodach "III Judo Legia CUP". To już siódmy medal Matyldy zdobyty na zawodach judo w barwach klubu AZS AWF Warszawa. Miesiąc wcześniej Matylda również zdobyła brąz na Międzynarodowych Mistrzostwach Marek w Judo - "SameJudo Cup".

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl