Osiągnięcia 2011/2012

Znane są już wyniki sprawdzianu w klasie szóstej. Jesteśmy najlepsi spośród szkół niepublicznych na Bielanach!

test-2012

Zespół naszych uczniów w składzie: Sonia Knowska, Adam Skrobański i Jakub Sobiecki z kl. IIIa oraz Marta Naszczyńska, Adam Bryk i Ksawery Chodorowski z kl. IIIc zajął I miejsce w Konkursie Varsavianistycznym "Warszawa. Lubię to!" organizowanym przez Biuro Edukacji m. st. Warszawy oraz Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty pana Karola Semika. Serdecznie gratulujemy!

Serdecznie gratulujemy Jakubowi Szczudłowskiemu z klasy IIIb, który dzięki uzyskaniu 100% punktów (a było ich do zdobycia aż 128) zdobył tytuł laureata i nagrodę główną w V Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Brawo!

Natomiast wśród starszych uczniów nagrodę za wysoki wynik otrzymał Michał Stankiewicz (VIc), a wyróżnienia - Jan Skorupski i Filip Osiowski (IVb).

W tym roku dwóch naszych uczniów może poszczycić się znakomitymi osiągnięciami w konkursie informatycznym powołanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Michał Siennicki z klasy VIb uzyskał tytuł finalisty, zaś Michał Stankiewicz z klasy VIc został laureatem tego konkursu. Chłopaki, gratulujemy!

Z dumą ogłaszamy, że Zosia Keller, uczennica klasy IIIa, zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki "Sen o Warszawie". Gratulujemy!

Serdecznie gratulujemy Michałowi Siennickiemu z klasy VIb zdobycia tytułu laureata konkursu kuratoryjnego z matematyki! Tytuł ten jest przepustką do niemal dowolnie wybranego gimnazjum i jest jednoznaczny z otrzymaniem maksimum punktów na sprawdzianie szóstoklasisty (którego Michał nie musi już pisać). Michale, brawo!!

Serdecznie gratulujemy naszym szóstoklasistom:
- Andrzejowi Czernuszence (VIa) oraz Szymonowi Kościowi (VIc) zdobycia tytułu finalisty konkursu przyrodniczego,
- Michałowi Siennickiemu (VIb) przejścia do kolejnego etapu konkursu matematycznego oraz dostania się do drugiego etapu konkursu informatycznego miniLOGIA.

Z radością informujemy, że do drugiego etapu konkursu przyrodniczego przeszli Andrzej Czernuszenko (VIa), Szymon Kość (VIc), Adam Grzela (VIa), Ania Kryżman (VIb), Szymon Święcicki (VIb) i Michał Stankiewicz (VIc).

Takim samym sukcesem w konkursie polonistycznym mogą się pochwalić Ludwika Twardecka (Va) oraz Adam Grzela (VIa).

Natomiast do drugiego etapu konkursu matematycznego przeszedł Michał Siennicki (VIb).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dalej trzymamy mocno kciuki!!

25 października wzięliśmy udział w konkursie "Moja mała Ojczyzna" organizowanym przez Wydział Oświaty i Wychowania Dzielnicy Bielany dla uczniów klas III. Z dumą oznajmiamy, że nasza drużyna w składzie: Adam Skrobański (IIIa), Iga Rakowska (IIIb), Jakub Szczudłowski (IIIb), Marta Naszczyńska (IIIc) i Adam Bryk (IIIc) zajęła w nim I miejsce. Gratulujemy!

 

 

 

 

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl