Kronika 2006/2007

Jak co roku, najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej wyjechali na tydzień w góry. Poza jazdą na nartach spędzali czas na rozmaitych zajęciach przygotowanych przez wychowawców. Jak widać na zdjęciach, było naprawdę wesoło!

DSC 2694W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości odbyła się nasza tradycyjna Wieczornica, tym razem pod hasłem "Przyśniła się dzieciom Polska". Uroczystość uświetniła obecność gości - pani Wandy Grodzińskiej z grupy wykonawczej przy „Pasiece” Szarych Szeregów oraz pana Jerzego Czajkowskiego ps. "Niszczyciel" z Harcerskiej Poczty Polowej Powstania Warszawskiego. Opowiadali oni o tym, jak jako dzieci uczestniczyli w tych trudnych wydarzeniach. Natomiast gimnazjaliści przygotowali na ten wieczór program artystyczny - recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne.

 

W sobotę 28 października 2006 r. odbyło się uroczyste otwarcie boisk, któremu towarzyszyły różne zawody, pokazy i kawiarenki.

Na każdym piętrze panowała inna epoka: na parterze – starożytność, na I piętrze – współczesność, a na II – średniowiecze. Podczas Święta Szkoły Pani Prezes Izabela Dzieduszycka wraz z księdzem proboszczem oraz gośćmi specjalnymi – Robertem Korzeniowskim i Dariuszem Szpakowskim – uroczyście przecięła wstęgę i tym samym nasze nowe boiska rozpoczęły swoją karierę. Mamy nadzieję, że będą nam dobrze służyć. Kto wie, może już teraz trenują na nim przyszli słynni sportowcy?

Święto Szkoły minęło we wspaniałej, radosnej atmosferze. Szkoda, że następne odbędzie się dopiero za rok...

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

deutschplus.png

English corner

anderen.png

goetheinst.png

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

eTwinning.png

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl