W sobotę 28 października 2006 r. odbyło się uroczyste otwarcie boisk, któremu towarzyszyły różne zawody, pokazy i kawiarenki.

Na każdym piętrze panowała inna epoka: na parterze – starożytność, na I piętrze – współczesność, a na II – średniowiecze. Podczas Święta Szkoły Pani Prezes Izabela Dzieduszycka wraz z księdzem proboszczem oraz gośćmi specjalnymi – Robertem Korzeniowskim i Dariuszem Szpakowskim – uroczyście przecięła wstęgę i tym samym nasze nowe boiska rozpoczęły swoją karierę. Mamy nadzieję, że będą nam dobrze służyć. Kto wie, może już teraz trenują na nim przyszli słynni sportowcy?

Święto Szkoły minęło we wspaniałej, radosnej atmosferze. Szkoda, że następne odbędzie się dopiero za rok...

Prep_centre_logo_CMYK.png

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg