W ostatnią sobotę maja Uczniowski Klub Sportowy Sprzymierzeni (we współpracy ze Szkołą) zorganizował II edycję rodzinnego wydarzenia sportowego - "Sobota na piątkę!". Las Bielański zamienił się w miejsce wyścigu całych rodzin.

- Zadaniem uczestników było pokonanie pięciokilometrowej trasy pieszo lub na rowerze - dziesięciokilometrowej. Co ciekawe, rowerzystów stawiło się więcej niż biegaczy. W nowym roku szkolnym planujemy powtórzenie "Soboty na 5!". Chcemy, aby była cyklicznym przedsięwzięciem, gdzie będą miały możliwość spotkać się szkolne rodziny i miło oraz aktywnie spędzić razem czas - powiedział Mateusz Nagórski, organizator wydarzenia.

Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali owocowy poczęstunek w postaci bananów, jabłek oraz gruszek. Już dziś zapraszamy na III edycję "Soboty na 5!".

Prep_centre_logo_CMYK.png

deutschplus.png