Drodzy Członkowie i Przyjaciele Stowarzyszenia Przymierze Rodzin,

Zbliża się termin składania zeznań podatkowych i pragniemy ponownie zwrócić się z prośbą o wsparcie naszego Stowarzyszenia 1% podatku.

Dla nas wszystkich ostatnie tygodnie, to szczególnie wymagający czas. Wiemy też, że kolejne miesiące będą dużym wyzwaniem, zwłaszcza dla tych najsłabszych w naszym społeczeństwie.

Pragniemy zatem przypomnieć, że Państwa darowizny Stowarzyszenie Przymierze Rodzin przeznacza na pomoc dzieciom w świetlicach środowiskowych, wsparcie wyjazdów wakacyjnych dla najuboższych oraz na stypendia naukowe dla ubogiej młodzieży.

Z całego serca dziękujemy za dotychczasową życzliwość naszych Darczyńców i prosimy również o pamięć w tym roku.

KRS 0000091879

Życząc zdrowia dla Państwa Rodzin oraz opieki Bożej Opatrzności serdecznie pozdrawiamy

Magdalena Kiełczewska - Przewodnicząca Przymierza Rodzin wraz z członkami Zarządu

Prep_centre_logo_CMYK.png