zdj_kosz.jpgW ramach przygotowań do Dzielnicowych Mistrzostw Szkół Podstawowych w Koszykówce reprezentacja chłopców z naszej szkoły rozegrała mecz towarzyski z uczniami szkoły Żagle. Nasi przeciwnicy to piąta drużyna Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w minikoszykówce. To zespół składający się z zawodników trenujących na co dzień w uczniowskim klubie sportowym.

Mecz składał się z czterech dziesięciominutowych kwart, w czasie których zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom umiejętności oraz dobrą skuteczność rzutów z dystansu. To bardzo dobry sprawdzian przed dużymi zawodami, który pokazał potencjał drużyny oraz obszary (takie jak gra w obronie), nad którymi powinniśmy popracować.

Ostatecznie po emocjonującym meczu ulegliśmy przeciwnikom z Wawra, ale z niecierpliwością oczekujemy na spotkanie rewanżowe :-)