IMG_1343.jpgTrudno sobie wyobrazić święto szkoły bez „Sceny dla każdego”. Co roku każdy uczeń, rodzic, nauczyciel ma szansę pokazać swoje talenty. Tym razem oprawą scenicznych występów zajęła się klasa 6b i zrobiła to naprawdę profesjonalnie: reżyseria, scenografia, konferansjerka, obsługa sceny i realizacja dźwięku, ekipa audio/video, ekipa prasowa, sekcja reklamowa… – ról starczyło dla każdego. Nad całością czuwali: rodzic p. Marcin Błaszczak i wychowawczyni Małgorzata Faberska.

Dzięki pracy zgranej ekipy 6b zgłoszeni artyści mogli w pełni zaprezentować się na scenie. Tańce, piosenki, skecze, pantomima, pokazy gimnastyki artystycznej, montaż słowno-muzyczny, galeria – talentów w szkole nie brakuje!!!

Szczególną atrakcją był spektakl zaprezentowany przez nauczycieli pt. „Smocze perypetie”, który zgromadził liczną publiczność: każdy chciał zobaczyć nauczyciela znanego dotychczas tylko z lekcji w charakterze smoka!

Dziękujemy wszystkim – tym, którzy wystąpili, i tym, którzy się napracowali, by kandydaci na legendę Szkoły Podstawowej nr 3 Przymierza Rodzin mogli wystąpić na „Scenie dla każdego”.