W sobotę, 28 września drużyna UKS Sprzymierzeni rozegrała swój pierwszy – historyczny mecz piłkarski. Nasz przeciwnik - Akademia Piłkarski Talent - to drużyna zawodników trenujących na co dzień na warszawskiej Ochocie.

Spotkanie rozegrane zostało przy pięknej pogodzie. Ku radości naszych młodych piłkarzy, na trybunach pojawiło się wielu kibiców, którym serdecznie dziękujemy za przybycie.

Jak na pierwszy raz – spotkanie rozgrywane było w intensywnym tempie. Nasi zawodnicy pokazali charakter i ambitnie, z zaangażowaniem dążyli do strzelenia goli. W sumie obie drużyny trafiły do siatki 13 razy. Tym razem strzeliliśmy o trzy gole więcej i udanie zapoczątkowaliśmy sezon piłkarski 2019/2020.

 „Mecz, który rozegraliśmy, miał przede wszystkim sprawić chłopcom wiele radości, zmobilizować ich do dalszych treningów i pokazać - w jakim punkcie obecnie się znajdujemy. Cieszę się, że te cele udało nam się zrealizować." - powiedział po meczu Trener Piotr.

 Skład drużyny: Adam, Tymon, Maciek, Olek, Olaf, Aleksander, Ignacy, Mateusz O., Karol F., Maks, Bartek, Karol P., Staś, Mateusz H., Tadzik i Mikołaj.

CIEKAWOSTKA:

W tym samym miejscu (na stadionie Marymontu przy ul. Potockie 1) swój pierwszy mecz w młodzieżowej reprezentacji Francji rozegrał trener Realu Madryt - Zinedine Zidane.
Spotkanie odbyło się w 1987 roku w ramach międzypaństwowego turnieju Syrenka Cup. Cały turniej zwyciężyli Francuzi.

 

 

 

 

 

 

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl