W środę 18 kwietnia odbył się w naszej szkole po raz kolejny kiermasz książek anglojęzycznych amerykańskiego wydawnictwa Usborne. Tym razem z okazji kiermaszu zorganizowany został konkurs pt. My favourite Usborne Book. Uczniowie klas trzecich, którzy uczestniczą w projekcie czytelniczym I love reading mogli narysować plakat zachęcający do przeczytania ulubionej książki. Prace przyniesione na konkurs były wspaniałe, zarówno pod względem plastycznym, jak i językowym. Przedstawiciel wydawnictwa, Pani Aneta Grzegrzułka, ufundowała dla wszystkich uczestników konkursu nagrody książkowe. Gratulujemy naszym uczniom!

 

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl