Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 w Warszawie
N E W S L E T T E R/CZERWIEC 2015

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do przeczytania ostatniego, przedwakacyjnego informatora.

* Za nami kolejny wyjazd na zieloną szkołę. Czas ten sprzyjał integracji klasy i poznawaniu świata z innej perspektywy – poprzez badania, doświadczenia, zabawy. Dzieci wróciły uśmiechnięte i zadowolone. Dopytywały już o kolejne szkolne podróże. Na odbiór wrażeń miała wpływ także pogoda, która w tym roku wyjątkowo dopisywała.

* Do 30 czerwca trwają zapisy na mundurki. Aktywna zakładka znajduje się na szkolnej stronie internetowej.

* Przypominamy o obowiązku zwrotu wypożyczonych książek do szkolnej biblioteki najpóźniej do 25 czerwca.

* 22 i 23 czerwca, od 8.15 do 13.40 uczniowie będą brali udział w projekcie pt. Puszcza Kampinoska – walory przyrodnicze; II wojna światowa. Informacje dotyczące szczegółów dni projektowych przekażą wychowawcy klas. Uczniowie mający w tych dniach 7 lekcję muszą posiadać pisemną zgodnę rodziców na wcześniejsze wyjście ze szkoły.

* 26 czerwca zakończymy rok szkolny 2014/2015. Świętowanie rozpoczniemy mszą świętą o godz. 9.00 w kościele parafialnym pw. NPNMP, ul. Przy Agorze. Po mszy odbędzie się spotkanie w szkole.

Z prawdziwą przyjemnością gratulujemy naszym uczniom ocen i osiągnięć zdobytych dzięki ciężkiej pracy oraz wysiłkowi. Już dziś życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji, interesujących podróży i niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Z poważaniem
Mirosława Piasecka-Galas
dyrektor

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl