Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 w Warszawie
NEWSLETTER/PAŹDZIERNIK 2014
O S I Ą G N I Ę C I A


Szkoła Podstawowa

Do II części konkursu kuratoryjnego z przyrody zakwalifikowało się troje uczniów z klasy szóstej: Marta Naszczyńska, Zofia Szczurek oraz Olgierd Żurek.
Melania Rewerelli, uczennica kl. VI b, odniosła liczne sukcesy w XIII Warszawskiej Lidze Narciarskiej w kategorii "młodzik". Dodatkowo uzyskała bardzo dobre wyniki w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2014.
Katarzyna Trochimiuk, uczennica klasy VI b, zajęła bardzo dobre, IV miejsce, w I Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży Młodziczek i Młodzików.
Jakub Łapiński, uczeń klasy Va zajął I miejsce w Turnieju Tenisa Kampinosport "Jesień 2014".
Chór szkolny oraz soliści – Artur Koprucha oraz Zofia Kasprzak zostali nagrodzeni w Konkursie Pieśni Patriotycznej „Honor i Ojczyzna”. 7 listopada czeka ich finał i uroczysta gala, podczas której Zofia Kasprzak zaśpiewa przy akompaniamencie.


Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum

Reprezentacja naszej szkoły, w składzie: Tymon Magolewski, kl. Vb oraz uczniowie trzeciej klasy gimnazjum: Zuzanna Paruszewska, Maciej Wolski i Jan Bieniek, wzięła udział w Mistrzostwach Warszawy w biegach przełajowych w ramach XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Największy sukces odniosła Zuzanna Paruszewska, która zajęła 5 miejsce i tym samym awansowała do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Gimnazjum

Pierwszy etap konkursów kuratoryjnych mają już za sobą uczniowie, którzy przystąpili do konkursów: geograficznego, historycznego, chemicznego i języka polskiego. Do drugiego etapu zakwalifikowali się:
- geografia: Zuzanna Fijka, Zuzanna Paruszewska, Maks Bąkowski, Franciszek Szyman i Jan Wasilewski,
- historia: Herbert Nessel, Kinga Mazur, Kuba Radziwilski,
- chemia: Katarzyna Giemza,
- język polski: Maria Czaplejewicz, Małgorzata Giemza, Aleksandra Stelmach i Aleksandra Wirth.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Mirosława Piasecka - Galas dyrektor

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl