Święto Szkoły

20 października obchodziliśmy piętnastolecie istnienia szkoły. Ten radosny jubileusz rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP. Po Eucharystii przeszliśmy do szkoły na dalsze świętowanie. W szkolnej kawiarni mogliśmy zjeść jubileuszowy tort i napić się kawy lub herbaty. Zeszłoroczni absolwenci dali rockowy koncert. Odbyła się loteria fantowa. Ponadto w klasach czekało na nas wiele smakołyków i atrakcji. Mogliśmy między innymi przenieść się w egzotyczne miejsca, w polskie góry lub w czasy PRL-u, poznać mniejszości narodowe żyjące w Polsce i historię polskiego sportu, odwiedzić średniowieczny zamek, wziąć udział w przyrodniczym quizie, wykonać eksperymenty, obejrzeć film w kinie samochodowym, bujać w przestworzach i odpocząć w książkowym spa lub posłuchać muzyki. Cieszymy się, że na naszym święcie obecni byli przedstawiciele Przymierza Rodzin razem z honorową prezes Stowarzyszenia panią Izabelą Dzieduszycką oraz przewodniczącą Zarządu panią Magdaleną Kiełczewską, burmistrz Bielan Tomasz Męcina i wiceburmistrz Włodzimierz Piątkowski , byli pracownicy szkoły oraz absolwenci i ich rodzice. Mogliśmy razem powspominać i wspólnie cieszyć się owocami piętnastoletniej pracy.