Sport 2018/2019

karate1

W dniach 6-7 października uczniowie naszej szkoły Natalia i Adam Kalinowscy wystartowali w zawodach karate kyokushin.

Natalia w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży zajęła pierwsze miejsce w kategorii dziewczynek 9-letnich. Po walce finałowej główny sędzia podszedł do niej i pochwalił za technikę walki. Jej starszy brat Adam Kalinowski na zawodach ogólnopolskich wywalczył 3 miejsce w kategorii chłopców z rocznika 2007.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

przeaje2

4 października 2018 na terenie Akademii Wychowania Fizycznego odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę oraz dzielnicę Bielany reprezentowali: Joanna Golicka kl. 8a, Kajetan Wichniewicz kl. 6a oraz Filip Branecki kl. 6b.

Pomimo ogromnej konkurencji zawodnicy walczyli do końca. Asia ukończyła bieg na 11 miejscu w swojej kategorii! Całej trójce gratulujemy!

przelaje

27 września 2018 roku na terenie AWF reprezentacja naszej szkoły wzięła udiał w Mistrzostwach Bielan w Biegach Przełajowych.

Dziękujemy całej repreentacji za sportową walkę: Aleksandrze Ożóg, Weronice Rakowskiej, Kindze Plec, Oliwii Błachowskiej, Kubie Wilińskiemu, Filipowi Braneckiemu, Frankowi Mlynarczykowi, Natalii Kwiatkowskiej, Jerzemu Miałkowskiemu, Michałowi Cieślińskiemu, Kajetanowi Wichniewiczowi i Joannie Golickiej.

Do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na 5 miejscach w swoich biegach zakwalifikowali się: Joanna Golicka i Kajetan Wichniewicz.