Gimnazjum

Gratulujemy uczniowi klasy III naszego gimnazjum Janowi Szeptyckiemu zdobycia tytułu laureata w konkursie literackim "Miłość silniejsza niż smierć" oraz życzymy dalszych sukcesów!

Praca, przygotowana przez uczniów naszej szkoły – Maję, Julię i Janka Szeptyckich, biorąca udział w wojewódzkim etapie konkursu „Bóg, Honor, Ojczyzna – wartości polskiego ziemiaństwa” zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej, została zakwalifikowana do finałowego etapu tegoż konkursu.

Eliminacje ogólnopolskie odbędą się 2 czerwca 2017 r. w Poznaniu. Wówczas uczestnicy będą ustnie prezentować swoje pracę przed komisją, uzasadniając wybór tematu, dokonując analizy i oceny zebranego materiału źródłowego.

Trzymamy kciuki!

16 maja Antek Strychalski i Adam Scisło z klasy 3G oraz Zosia Szczurek z klasy 2A odebrali z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty gratulacje wraz z dyplomami i listami gratulacyjnymi skierowanymi do rodziców. Wsrod 660 laureatów z Mazowsza, Antek jest jednym z czworga tzw. multi-laureatów. Prelegentka wykładu skierowanego do młodzieży, Marta Miłoń, zachęciła wszystkich do ciągłego rozwoju, którego motorem są m. in. aktywność, autonomia, kreatywność i kompetencja. Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, zarówno tych nagrodzonych, jak i wszystkich podejmujących trud i radość aktywnego rozwoju.

Z wielką radością informujemy o sukcesach naszych uczniów.

Zofia Szczurek z klasy IIa została laureatka konkursu polonistycznego, w tym samym konkursie Maria Potrząsaj z klasy IIb została finalistką,
Antoni Strychalski z klasy III został laureatem konkursu matematycznego,
Adam Scisło z klasy III został laureatem konkursu biologicznego,
Antoni Strychalski z klasy III został laureatem konkursu fizycznego,
Maciej Bzura i Jan Szeptycki z klasy III zostali finalistami kuratoryjnego konkursu historycznego.
Piotr Marczak z klasy III został laureatem Olimpiady Języka Angielskiego.
Antoni Strychalski z klasy III został finalistą Olimpiady Matematycznej Juniorów.

Antoni Strychalski z klasy III został laureatem konkursu przedmiotowego z fizyki, Maciej Bzura i Jan Szeptycki z klasy III zostali finalistami konkrsu z historii. Gratulujemy!
Gratulujemy uczniom naszego gimnazjum znakomitych wyników w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej. Karolina Łabuszewska z klasy pierwszej rozwiązała test bezbłędnie i zajęła pierwsze miejsce. Kolejni laureaci to: Iga Rakowska (4. miejsce), Jagoda Ząbek (10. miejsce), Janek Dziubak i Jeremiasz Górny (15 miejsce).
Gratulujemy Piotrowi Marczakowi z klasy 3 gimnazjum, który pomyślnie przeszedł dwa pierwsze etapy konkursu OJAG. Trzymamy kciuki za trzeci etap. Powodzenia!
Nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości etwinning za projekt pt. "Sind nur Berlin, London und Paris sehenswert in Europa?" realizowany na lekcjach języka niemieckiego i francuskiego pod kierunkiem Magdy Święcickiej i Aleksandry Koziej we współpracy ze szkołami z Budapesztu i Aten. Oznacza to, że nasz projekt wyróżnił się wśród innych europejskich projektów etwinning oryginalnością, starannością i różnorodnością działań.
Mateusz Król i Antoni Strychalski z klasy trzeciej z sukcesem zakończyli ogólnopolskie zawody pierwszego stopnia. Składały się z dwóch niezależnych części: korespondencyjnej (uczniowie samodzielnie rozwiązują i przesyłają zadania) i testowej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zawodach drugiego stopnia.
Kilkoro uczniów naszego gimnazjum zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych: z historii: Maciej Bzura, Jan Szeptycki kl. 3, z fizyki: Antoni Strychalski kl. 3, z języka polskiego: Zofia Szczurek kl. 2a, Maria Potrząsaj kl. 2b, z matematyki: Antoni Strychalski kl. 3, z biologii: Adam Scisło kl 3. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Kalendarz

KONTAKT

Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl