Sport 2015/2016

 DSC7933 resize18 maja 2016 roku uczestniliśmy w 2 biegu z cyklu Grand Prix Żoliborza. Przymierze Rodzin nr 3 reprezentowało 31 uczniów.

W biegu dziewcząt z klas 3-4 najszybsza z naszej szkoły okazała się Hanna Wilińska, zajmując 1 miejsce wśród wszystkich dziewcząt w tej kategorii wiekowej. Następnie na metę przybiegłyMaja Wodzicka, Antonina Moraczewska, Gabriela Bogajewicz, Natalia Napiórkowska, Maria Fido, Oliwia Błachowska, Julia Niewiadomska, Julia Krzeska, Maria Gierejko, Patrycja Podłowska, Krystyna Radwan.

W biegu chłopców z klas 3-4 najszybciej z naszej szkoły przybiegł Jan Faberski, zajmując 1 miejsce w tej konkurencji. Na metę kolejno przybiegali: Tomasz Gackowski na 2 miejscu, Jan Napiórkowski na 3 miejscu i kolejno Jan Szczurek, Kacper Pawiński, Tymon Dąbrowiecki, Jan Ratajczak, Michał Kossakowski, Jakub Cichewicz, Antoni Bogajewicz, Karol Sadurski, Ksawery Żdanuk, Szymon Kamiński, Jan Zdziarski.

W biegu dziewcząt z klas 5-6 najszybciej z naszej szkoły przybiegła Joanna Spychalska, zajmując w biegu 4 miejsce. Tuż za nią przybiegły: Emilia Roszkowska i Maria Krzeska.

W biegu chłopców z klas 5-6 najszybciej z naszej szkoły przybiegł Julian Kubaczka, zajmując w biegu 2 miejsce. Za Julkiem na metę na 6 miejscu przybiegł Jan Bajerski.

 DSC7610 resize24 kwietnia 2016 roku zakończył się jubileuszowy XX Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym. W klasyfikacji generalnej największy sukces odnieśli: Marek Wójcik, uczeń klasy 6b,który zajął drugie miejsce oraz KatarzynaTrochimiuk, uczennica I klasy gimnazjum, która również zajęła drugie miejsce. W klasyfikacji generalnej gimnazjum nasza szkoła zajęła 2 miejsce.

Po uroczystym wręczeniu nagród odbył się Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Z naszej szkoły wzięli w nim udział: Marek Wójcik z bratem Kornelem, Katarzyna Trochimiuk z bratem Dominikiem Skrockim i Tymon Dąbrowiecki z bratem Jankiem. Po wyrównanej walce sportowej, w finale rodzinna Dąbrowieckich zdobyła drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy :)

GPzoliborz2016 04 1313 kwietnia 2016 roku odbył się pierwszy bieg z cyklu Grand Prix Żoliborza. Przymierze Rodzin nr 3 reprezentowało 33 uczniów.

W biegu dziewcząt z klas 3-4 najszybsza z naszej szkoły okazała się Gabriela Bogajewicz, zajmując 5 miejsce wśród wszystkich dziewcząt w tej kategorii wiekowej. Następnie na metę przybiegły Hanna Wilińska, Maja Wodzicka, Antonina Moraczewska, Lena Chuść, Maria Fido, Helena Schechtman, Oliwia Błachowska, Patrycja Podłowska, Julia Krzeska, Nela Schechtman.

GP2Zachęcamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli do wzięcia udziału w imprezie biegowej Grand Prix Żoliborza. Pierwszy bieg odbędzie się już 13 kwietnia 2016 roku.

W dniu 10 marca 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dla klas 4-6. Pierwsza kwalifikacyjna część zawodów, odbywała się na lekcjach wychowania fizycznego w postaci turniejów klasowych, w których brały udział wszystkie dzieci. W finale wystąpiło 48 reprezentantów klas w kategorii chłopców i dziewczynek.

Wyniki z Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym:

klasy 4 - chłopcy: 1. Tomasz Gackowski 2. Karol Szot 3. Kacper Pawiński
klasy 4 - dziewczęta: 1. Natalia Napiórkowska 2. Anna Sroczyńska 3. Lena Chuść

klasy 5-6 - chłopcy: 1. Kuba Stachowicz 2. Marek Wójcik 3. Tymon Magolewski
klasy 5-6 - dziewczęta: 1. Jagoda Ząbek 2. Marianna Komornicka 3. Katarzyna Rogalska

bieg2016rPrzed nami kolejna edycja GP Żoliborza. Już teraz zachęcamy do systematycznego przygotowywania się i wzięcia udziału w tej imprezie biegowej.
Terminy biegów to: 13 kwietnia, 18 maja i 15 czerwca.

Już wkrótce zamieścimy na stronie przykładowe przygotowanie do pierwszego startu.
Więcej informacji o biegu znajdziecie na stronie organizatora: http://www.gpzoliborza.pl/

turniej 127 i 28 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju piłkarskim poświęconym pamięci Żołnierzy Wyklętych. To wyjątkowe wydarzenie – sportowe, edukacyjne i patriotyczne - zostało objęte patronatem przez Muzeum Historii Polski oraz Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. „Wykorzystując piłkę nożną chcemy zarażać naszych wychowanków pasją do historii, wzbudzać poczucie odpowiedzialności za losy Polski oraz ukazywać odpowiednie wzorce.” – wyjaśniali organizatorzy z Uczniowskiego Klubu Żagle.

20 stycznia 2016 r. już po raz dziesiąty na Górce Szczęśliwickiej zostały rozegrane zawody o wyłonienie mistrza Warszawy szkół niepublicznych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Miło nam poinformować, że I miejsce w swojej kategorii wiekowej w konkurencji narty - slalom gigant zajęła Agatka Judkowiak z klasy 1b. Gratulujemy !

21 lutego 2016 roku odbył się 3 Turniej Tenisa Stołowego z cyklu Grand Prix Bielan. W zawodach wzięło udział czworo uczniów naszej szkoły: Marek Wójcik - 3 miejsce, Tymon Dąbrowiecki, Maria Deperas i gimnazjalistka Katarzyna Trochimiuk - 1 miejsce. Serdecznie gratulujemy.

6 grudnia 2015 roku nasi uczniowie uczestniczyli w 2 edycji zawdów z cyklu Grand Prix Bielan w Tenisie Stołowym. Marek Wójcik po bardzo widowiskowej i skutecznej grze, zajął ostatecznie 2 miejsce wśród uczniów szkół podstawowych. Antoni Gładysz odniósł równie duży sukces zajmując 2 miejsce wśród gimnazjalistów.

Serdecznie gratulujemy!

Kalendarz

English corner

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl