Osiągnięcia 2007/2008

 

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

Klasa  6
- Stanisław Wasilkowski – finalista


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

Klasa  6
- Kacper Hołubek – wyróżnienie
- Jerzy Wiącek – wyróżnienie
- Stanisław Wasilkowski – wyróżnienie
- Katarzyna Siennicka – wyróżnienie
- Aleksandra Przeniosło – wyróżnienie
- Jan Kaszycki – wyróżnienie

Klasa  5
- Katarzyna Piotrowska – wyróżnienie
- Wojciech Kowalski – wyróżnienie
- Michał Zinko – wyróżnienie

Klasa  4
- Daniel Pikus – wynik bardzo dobry
- Staś Giziński – wyróżnienie
- Tomasz Czernuszenko – wyróżnienie
- Artur Stefaniuk – wyróżnienie
- Wojciech Michałowski – wyróżnienie

Klasa  3
- Łukasz Skrzyński – wynik bardzo dobry
- Jan Mikulski – wyróżnienie
- Matylda Dmochowska-Lipska – wyróżnienie
- Filip Kozłowski – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALFIK”

Klasa  6
- Katarzyna Siennicka. – II lokata
- Stanisław Wasilkowski – II lokata
- Jan Kaszycki – II lokata
- Aleksandra Przeniosło – II lokata
- Aleksandra Gola – III lokata

Klasa  5
- Wojciech Kowalski –  II lokata
- Jan Wasilkowski – III lokata
- Dominika Przyborek – III lokata


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „MAT”

Klasa  6
- Aleksandra Przeniosło – II lokata
- Stanisław Wasilkowski – II lokata
- Jerzy Wiącek – II lokata
- Katarzyna Siennicka – II lokata
- Jan  Kaszycki – III lokata

Klasa  5
- Wojciech Kowalski – II lokata
- Jan Wasilkowski – III lokata

Klasa  4
- Mateusz Kiciński – III lokata

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „PANDA”

Klasa  6
- Aleksandra Przeniosło – laureatka
- Katarzyna Siennicka – laureatka
- Stanisław Wasilkowski – laureat
- Jan Kaszycki – wyróżnienie
- Jerzy Wiącek – wyróżnienie
- Justyna Kozłowska – wyróżnienie

Klasa  5
- Wojciech Kowalski – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „PINGWIN”

Klasa  6
- Aleksandra Przeniosło – laureatka
- Jerzy Wiącek – laureat
- Jan Kaszycki – laureat
- Katarzyna Siennicka – laureatka
- Kacper Hołubek – wyróżnienie

Klasa  4
- Mateusz Kiciński – laureat

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „OLIMPUS”

Klasa  6
- Katarzyna Siennicka – laureatka z wyróżnieniem
- Jerzy Wiącek – laureat

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „OXFORD”

Klasa  6
- Jerzy Wiącek – laureat z wyróżnieniem
- Aleksandra Przeniosło – laureatka
- Stanisław Wasilkowski – laureat

 

XV Konkurs Matematyczny „TORUS”

Klasa  6
- Katarzyna Siennicka – laureatka z wyróżnieniem
- Aleksandra Przeniosło – wyróżnienie
- Stanisław Wasilkowski – wyróżnienie
- Jerzy Wiącek – finalista

Klasa  5
- Wojciech Kowalski – laureat

Nasi tegoroczni szóstoklasiści osiągnęli ogromny sukces. Ich średnia punktów ze sprawdzianu na koniec szkoły podstawowej jest najwyższa w OKE w Warszawie i wynosi 37,6 p. (na 40 możliwych). Gratulujemy!

Kalendarz

KONTAKT

Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl