Plakat DP2019 1Szanowni Państwo,

Co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w zbiórce publicznej na rzecz ubogiej, zdolnej młodzieży. Zbiórka prowadzona jest przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Hasłem tegorocznego XIX Dnia Papieskiego brzmi: „Wstańcie, chodźmy!

Od 11 do 13 października w dowolnym miejscu publicznym będziemy zbierać pieniądze do puszek. Każdy z uczestników zbiórki otrzyma imienny identyfikator, numerowaną papierową puszkę, chustę i naklejki do rozdawania ofiarodawcom.

Uczniowie jako osoby niepełnoletnie muszą kwestować pod opieką osoby dorosłej.

Wszystkich chętnych do ofiarowania kilku godzin własnego czasu i energii prosimy o podanie do wychowawcy klasy:

• imienia i nazwiska dziecka
  • miejsca zamieszkania
  • imienia i nazwiska osoby dorosłej, pod której opieką dziecko lub dzieci będą kwestowały.

Dane te zostaną umieszczone na identyfikatorach.

Państwo sami zdecydują gdzie i w jakich godzinach Państwa dzieci będą kwestować.

Zgłoszone osoby otrzymają we środę 9 października szczegółowe informacje dotyczące kwesty. Puszki i identyfikatory rozdawane będą w piątek 11 października.

Pełnomocnik do spraw zbiórki: p. Anna Kryżman