PLAKAT A3 SCENA B 1

PLAKAT A3 SCENA A 1

W dniu Święta Szkoły 19 X będzie okazja do zaprezentowania swoich talentów. Zapraszamy na scenę „Zostań legendą” każdego, kto chciałby:

zatańczyć, zaśpiewać, zagrać na instrumencie, wyrecytować wiersz, pokazać prace plastyczne czy zdjęcia artystyczne, podzielić się tym, co pisze do szuflady, wystąpić z kapelą.

W piątek, 4 października uczniowie klasy 6b będą rozdawać w klasach karty zgłoszenia. Zachęcamy do występów całe rodziny. Kartę zgłoszenia można znaleźć także na stronie szkoły pod linkiem i na stoliku przy portierni.

Wypełnione karty prosimy przekazać do poniedziałku, 14 października do uczennicy kl. 6b Heleny Korlińskiej lub przesłać do wychowawczyni kl. 6b p. Małgorzaty Faberskiej (malgorzata.faberska@spr3bielany.edu.pl).