Aktualności

Z radością informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 ruszają treningi w Uczniowskim Klubie Sportowym „Sprzymierzeni”.

Po konsultacjach z Dyrekcją Szkoły oraz Radą Rodziców zdecydowaliśmy się rozpocząć działalność Klubu od jednej sekcji - piłkarskiej, obejmującej trzy najmłodsze poziomy klas (obecną zerówkę, klasy pierwsze i drugie).

Poprzez udział w sportowej przygodzie chcemy rozwijać sprawność fizyczną naszych podopiecznych, zwracając szczególną uwagę na kwestie wychowawcze, relacje i współpracę ze szkołą.

TRENERZY:

Treningi prowadzone będą przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Realizację programu szkolenia sportowego koordynuje Piotr Garal (licencja UEFA B).

HARMONOGRAM TRENINGÓW:

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
klasy 2a,2b

godz. 15.00-16.00

klasy 0,1a,1b,1c

godz. 15.00-16.00

klasy 2a,2b

godz. 15.30-16.45

klasy 0,1a,1b,1c

godz. 15.30-16.45

mecz / turniej *

*w wybrane soboty miesiąca

Pierwsze treningi ruszają w tym samych czasie co szkolne koła zainteresowań.

MIEJSCE TRENINGÓW:

Wczesną jesienią i wiosną treningi prowadzone będą na boisku szkolnym. W czasie zimy treningi w czwartki i piątki odbywać się będą w hali piłkarskiej przy ul. Ks.Bolesława 1/3 (przejazd na halę pod opieką trenerów autokarem, powrót do szkoły o godz. 17.30). W poniedziałki i wtorki zajęcia odbywać się będą w szkolnej sali gimnastycznej.

ROZGRYWKI:

W wybrane soboty zawodnicy będą brać udział w meczach piłkarskich i turniejach. Więcej informacji na ten temat przekażemy Państwu w najbliższym czasie.

KOSZT ZAJĘĆ:

Udział w dwóch treningach w tygodniu oraz udział w rozgrywkach w soboty wynosi 120 zł miesięcznie (udział w niektórych wydarzeniach może wymagać okazjonalnej opłaty startowej).

Istnieje możliwość zapisu na bezpłatne treningi piłkarskie raz w tygodniu (koło zainteresowań) w ramach oferty szkoły.

ZAPISY:

Osoby zainteresowane udziałem w Klubie Sportowym prosimy o wysłanie maila na adres: piotr.garal@spr3bielany.edu.pl. Po wysłaniu wiadomości otrzymają Państwo formularz deklaracji członkowskiej oraz regulamin Klubu.

Im szybciej poznamy liczbę zainteresowanych, tym lepiej rozpoczniemy pierwszy sezon sportowy, dlatego uprzejmie prosimy o jak najszybsze deklaracje, już w pierwszych dniach września.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Piotr Garal

Prezes Zarządu

Uczniowski Klub Sportowy „Sprzymierzeni”