W dniu 13 czerwca odbył się w naszej szkole koncert laureatów festiwalu piosenki filmowej i bajkowej "Bajkosong".

Pierwsze występy odbyły się już w maju, uczestnicy z ochotą przygotowali koncert. Wszyscy występujący prezentowali wysoki poziom artystyczny, jak również zachwycali pomysłowością i ciekawą aranżacją. Uczestnicy byli zrożnicowani wiekowo - od 2 klasy do 6 SP. Mieliśmy do czynienia z występami solowymi oraz zespołami.

Zespół z kl. 6a (Zosia Kosmala, Krysia Radwan, Hania Marczak, Hania Przypolska) wniósł pozytywną nutę piosenką "Nie bój się chcieć", trio z 5b w składzie: Tosia Zajdel, Helena Korlińska, Bianka Grodzka porwalo publiczność do wspólnego śpiewu - "..Gdzie się niebo i morze chcą zejść coś woła", zaś kwintet z 6b ( Zosia Marzec, Zosia Iwanowska, Zuzia Burska, Ala Kilian, Dominika Burzyńska) zachwycił wszystkich świetnym przygotowaniem śpiewu na głosy i z układem ruchowo rytmicznym i zdobył nagrodę Grand Prix. Kolejne Grand Prix zdobyła Daria Skowrońska z 4c piosenką "Kolorowy wiatr" oczarowując piękną interpretacją. Przepięknie zaprezentowali się nasi najmłodsi wokaliści - Ida Zawora z 2a znakomicie pięknym wokalem wykonując piosenkę po angielsku z musicalu "The Greatest showmen", doskonale zaprezentowała się też Zosia Medyńska z kl. 2a ślicznie wyśpiewując bajkowe nutki z Pocahontas. Mieliśmy także możliwość wyciszyć się przy dźwiękach pianina - Oliwia Blachowska zagrała fragment muzyki z filmu Amelia. Jak każdy prawdziwy koncert tak i my mieliśmy "gwiazdę wieczoru"- p. Marta Kaczorowska uświetniła całość "piękną panią Meluzyna". Wszyscy prezentowali swoje pasje dobrze się przy tym bawiąc.

Konferansjerem koncertu był Kuba Nawrocki.

Koncert zorganizowała p. Agnieszka Krzyżanowska.