Aktualności

Zapraszamy całą społeczność szkolną na pielgrzymkę do Niepokalanowa, która odbędzie się w sobotę 8 czerwca. W tym roku przejdziemy z Bożej Woli do Niepokalanowa (drogami polnymi ok. 7,5 km). Dojazd i powrót pociągiem.

Drodzy Członkowie i Sympatycy Przymierza Rodzin!

To już za miesiąc!

Zapraszamy wszystkich członków Przymierza Rodzin, społeczność szkół i świetlic oraz sympatyków na Pielgrzymkę Przymierza Rodzin, która odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2019 r.
W tym roku przejdziemy z Bożej Woli do Niepokalanowa.

Dojazd i powrót pociągiem. Trasa pielgrzymki wyniesie ok. 7,5 km.

1. Na miejsce formowania się pielgrzymki jedziemy pociągiem odchodzącym ze Śródmieścia 8.22 w kierunku Sochaczewa.
Wysiadamy na stacji Boża Wola 9:02.

2. Zbiórka dla wszystkich będzie na parkingu przy stacji o godz. 09:10.

3. Będziemy szli głównie drogami polnymi, postój spodziewany jest dopiero w Niepokalanowie (chociaż możliwy mały postój techniczny w trakcie, ale bezleśny).
Tam też - w Niepokalanowie - odbędzie się konferencja oraz gra dla dzieci.

4. Msza św. o 13.00 w starej kaplicy, sanktuarium św. Maksymiliana. Jest to najstarszy budynek w klasztorze. W tej kaplicy modlił się Święty, tu odprawiał Msze święte, głosił konferencje.
Więcej szczegółów wkrótce (także na fb: https://www.facebook.com/events/2203821336372824/).

W imieniu organizatorów
Marta Bejnar - Bejnarowicz