W czwartek 21.06 (gimnazjaliści) i w piątek 22.06 (pozostali) uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Cała społeczność naszej szkoły spotkała się na mszy świętej, by podziękować za cały rok pracy i nauki. Długo wyczekiwany przez wielu dzień pełen był miłych akcentów: ostatnie przedwakacyjne spotkania w klasach, podziękowania dla nauczycieli i innych pracowników, nagrody książkowe i dyplomy dla uczniów, którzy angażowali się w życie szkoły czy reprezentowali ją na zewnątrz.

A teraz czas na...

Wakacje !!!

Życzymy wszystkim, by odpoczywając od szkolnych obowiązków, wykorzystali wszelkie okazje do nauki, jakie niesie ten wakacyjny czas. Wracajcie bogatsi o nowe przyjaźnie, doświadczenia, wrażenia, zapachy, obrazy…, aby było co wspominać i czym się dzielić po powrocie w szkolne mury. Do zobaczenia we wrześniu!